Máte dotaz nebo potřebujete jakoukoli pomoc? Napište nám a my se Vám ozveme, co nejdříve.

musíte pole vyplnit

Komunikace

Modernizace telefonie

Úspěch podnikání je závislý na komunikaci. Statistika uvádí, že nejefektivnějším druhem komunikace byl a stále je telefon. Jedná se o nejrychlejší prostředek přenosu Vašeho sdělení, kdy operativně můžete reagovat na případné změny a navíc zapůsobit…

více Více

Úspěch podnikání je závislý na komunikaci. Statistika uvádí, že nejefektivnějším druhem komunikace byl a stále je telefon. Jedná se o nejrychlejší prostředek přenosu Vašeho sdělení, kdy operativně můžete reagovat na případné změny a navíc zapůsobit na obchodního partnera. Potřebujete rychlou pomoc v případě ohrožení zdraví či majetku? Opět  nevhodnějším prostředkem je telefon.

Připravili jsme pro Vás nabídku, která si zaslouží Vaší pozornost. Našim záměrem je modernizace  telefonů ve Vaší kanceláři ve Vašem byznysu. Můžeme nabídnout telefonní ústředny „ Virtuální, VoIPové a nebo standardní analogové či ISDN“. Také Vám můžeme nabídnout širokou škálu repasovaných ústředen v různých konfigurací, které upravíme přímo podle Vašich potřeb. Ve všech výše uvedených možnostech nemusíte plánovat investici. Zařízení Vám nainstalujeme, uvedeme do provozu a servis je samozřejmostí. Odstranění závady garantujeme do 6 hodin. Podmínkou poskytnutí této služby je uzavření pronájmu zařízení minimálně na 36 měsíců. Po uplynutí sjednané doby Vám nabídneme zcela nový systém.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného kontaktu a my pro Vás vypracujeme kompletní nabídku.

'