Společnost TELES

Teles s.r.o.

Společnost je výhradně českým dodavatelem telekomunikačních řešení s více než dvacetiletou tradicí v oboru telekomunikací. Od svého vzniku v roce 1990 se zabýváme dodávkou, instalací a údržbou telefonních ústředen značky ALCATEL-LUCENT, jejíž jsme autorizovaným partnerem. V uplynulých letech jsme rozšířili naše portfolio také o značku telefonních ústředen PANASONIC a 3CX. V současné době mimo výše uvedeného provádíme dodání a instalaci dokumentační a záznamových zařízení, interaktivních hlasových systémů (např. Voice mail, automatická spojovatelka, audiotex) a telekomunikačních zařízení (telefonní přístroje, audiokonferenční a videokonfereční zařízení, náhlavní soupravy, dveřní systémy, faxy, GSM/UMTS brány), dodávku, montáž, úpravy a opravy telefonních rozvodů a počítačových sítí, instalaci strukturované kabeláže, dodávku a údržbu bezpečnostních systémů EZS a EPS.

Zajišťujeme také pozáruční servis telekomunikačních zařízení, našim zákazníkům nabízíme servisní smlouvu na údržbu telekomunikačních zařízení a technickou podporu ke všem námi nabízeným zařízením. Úzce spolupracujeme s výrobci předních značek v oboru telekomunikací jako je Alphatech, 2N, Concorde, Plantronics, Polycom, Siemens nebo Well.

To, co telekomunikačnímu trhu telekomunikací chceme nabídnout, jsou schopní a pracovití zaměstnanci, jejichž cílem je nabídnout takové komunikační řešení vedoucí ke splnění požadavků, a to jak po technické, tak i po cenové stránce. Jsme schopni vytvořit cenově velice efektivní systém s vysokou užitnou hodnotou při nízkých nákladech na realizaci.

Naše spektrum zákazníků je dosud velmi široké: jsou to náročnější zákazníci z oblasti telekomunikačního průmyslu, také business centra, mnohapatrové kancelářské budovy, velké, střední i malé firmy, živnostníci, běžní uživatelé i státní organizace. Buďte dalším zákazníkem právě Vy!

Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní informace

shape_contact

Teles s.r.o.

Ondříčkova 29, 130 00 Praha 3
IČ: 624 19 056
DIČ: CZ624 19 056

info@teles.cz

Pondělí – Pátek: 8.00 – 17.00 hod

+420 222 717 700